Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Kariera
Kategorie
Kontakt
  • FERKRAFT Sp. z o.o.
    H. Brodatego 53 lok. 121
    02-496 Warszawa
    NIP: 5223013189
  • E-mail:info@ferkraft.com
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Kariera

Firma Ferkraft Sp. z o.o. zatrudni elektryka/automatyka z min. 5 letnim doświadczeniem

Zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów;
- montaż i uruchomianie systemów;
- współpraca z dostawcami w doborze urządzeń;
- kosztorysowanie;
- prefabrykacja rozdzielni ;
- serwis maszyn.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (technik elektryk/automatyk, inżynier elektryk/automatyk);
- doświadczenie zawodowe sterowania automatyki w przemyśle;
- znajomość sterowników Siemens, ABB, automatyki układów SZR będzie dodatkowym atutem;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy;
- niezbędne narzędzia do pracy (m.in. telefon komórkowy, auto służbowe).

alt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: info@ferkraft.com
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Przejdź do strony głównej
Polecamy
Sygnalizator SA-K7

Ceny widoczne po zalogowaniu
Hity sklepowe
Czujka ciepła nadmiarowa HI722

Czujka ciepła nadmiarowa HI722 SIEMENS Pomiar temperatury otoczenia w momencie przekroczenia określonego progu zostaje wysłany sygnał alarmowy do centrali pożarowej Czujka wyposażona w jeden czujnik temperatury
Licencja Vista 5 Standard

Schneider Licencja Vista 5.1 Standard Pakiet licencji zawierający serwer Vista 5 z komunikacją sieciową oraz stację roboczą "Vista 5 Workstation" dla jednego użytkownika. Cena zawiera klucz licencyjny USB
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl